Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

E-poes märgitud hinnad kehtivad ainult e-poest tellimisel.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kasutustingimused

Ostja on kohustatud vormistama tellimuse, mis sisaldab kauba täpset kirjeldust, kauba numbrit tootja kataloogi järgi või kõiki sobiva toote leidmiseks vajalikke auto andmeid (Mark, mudel, tootmisaasta, töömaht võimsus,kütuseliik, tehasetähis 17 numbrit, käigukastitüüp). Tellides iseseisvalt, ilma müüjaga konsulteerimata, võtab ostja endale vastutuse valitud kauba vastavuse eest.

Pärast tellimuse vormistamist kaupa ei broneerita. Ostu-müügi tehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) sellest hetkest, kui kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud Multiparts OÜ arvele.

E-poel on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.

Ostja ja Multiparts OÜ vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda tarbijakaitse ametisse või kohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

Tellimine

Valige välja sobivad tooted ja lisage soovitud kogus ostukorvi, vajutades nuppu "Lisa korvi", peale seda genereeritakse Teile süsteemis automaatselt ostukorv.

Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid ostma. Võite jätkata toodete valimist. Kui soovite asuda ostu sooritama, siis vajutage lehe ülaosas ostukäru ikooni.

Kui Te ei soovi rohkem tooteid lisada ega eemaldada, siis vajutage nupule "Jätka ostu vormistamisega".

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. 

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. 

Peale tellimuse vormistamist saadetakse kliendi emailile arve.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Multiparts OÜ arvelduskontole.

NB! 

Kuna laoseisu ei kuvata reaalajas võib see tegelikusest veidi erineda.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tarneaeg

Kaubad jõuavad meie lattu toote hinna all märgitud ajaks. Valides saatmise DPD kuller lisandub 1-2 tööpäeva

Tarnimine

Toimetame kauba Teieni kahel sobival viisil:

1. Kauba kättesaamine Multipartsi laost TASUTA (Laki 14a, Tallinn, Multipartsi ladu)

2. DPD kulleriga 6,90 € (**)

3. DPD pakiautomaati 4,90 € (*)

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tasumisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).

NB! Transpordisumma lisatakse arvele automaatselt tellimuse vormistamisel süsteemis.

* DPD pakiautomaati ei ole võimalik tellida suuremahulisi tooteid nagu kojamehed, roolilatid, veovõllid jne.

** Suuremõõtmelistele toodetele lisandub käitlemistasu 5€

Toote tagastamise tingimused

Tarbija võib lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

Toote võib tagastada aadressile Laki 14a, Tallinn 10621. Telefoninumber tagastusteks on +372 5103031. Tähtajast on kinni peetud, kui Tarbija tagastab Toote enne 14-päevase tähtaja lõppu. Toote tagastamisest teavitab Tarbja Multiparts OÜ-d  elektronposti aadressil eshop@multiparts.ee või telefonil +372 5103031

Multiparts OÜ teeb nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida Tarbija kasutas makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui Tarbija on avaldanud soovi teistsuguse makseviisi kasutamiseks.

Toode tuleb Multiparts OÜ tagastada originaalpakendis ja kasutamata kujul (võib olla avamistunnustega, aga mitte rikutud, kasutatud või pakend üle teibitud) ja esialgses komplektsuses (sisaldama kõiki tootepakendis olevaid esemeid). Vigastatud tooteid tagasi ei võeta.

Asja tagastamise otsesed kulud tuleb katta Tarbijal.

Tagastatud toote halvenemise korral vastutab Tarbija toote kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on toodet kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda toote olemuses, omadustes ja toimimises, võib toodet käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse tavapäraselt seda teha poes.

Toote väärtuse vähenemisest tingitud nõudeid on Multiparts OÜ-l õigus Tarbijale esitada hiljemalt ühe kuu jooksul arvates toote tagastamisest.

Enne toote vastuvõtmist on Ostjal soovitav toote pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta.

OE varuosade tellimuste tühistamine ja tarnitud toodete tagastamine ei ole võimalik.

Maksmine

Pakume järgnevaid maksevõimalusi:

Pangaülekandega:

Swedbank

Pank: Swedbank

Makse saaja: Multiparts OÜ

IBAN: EE232200221057992542

BIC/SWIFT: HABAEE2X 

Selgitusse märkige palun kindlasti oma tellimuse number!

Tulen ise kohapeale järgi: sularahas/kaardiga !

Maksekeskuse pangalingiga - valida ostukorvis sobiv Maksekeskuse pangalink millega soovite maksta oma arve. Tellimuse arve saadetakse ka emailile.


Aksepteeritav valuuta: Euro (€)

Multiparts OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Multiparts OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile eshop@multuiparts.ee või helistada telefonil: +372 5018725.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.

Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile eshop@multiparts.ee või helistada telefonil: +372 5018725

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Teave veebivaidluste lahendamise kohta vastavalt veebivaidluste lahendamise määruse (ingl ODR – Online Dispute Resolution Regulation) artikli 14 paragrahvile 1:

Euroopa Komisjon annab vastavalt ODR-i artikli 14 paragrahvile 1 tarbijatele võimaluse lahendada veebivaidlusi ühel oma platvormidest. Platvorm (http://ec.europa.eu/consumers/odr) toimib saidina, kus tarbijad saavad leida veebiostudega ja teenuselepingutega seotud vaidlustele lahendusi kohtuväliselt.